این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • GooglePlus
  • Linkedin
+98 (13) 34240

گروه سوما در تاریخ 7 دی 1379 مصادف با 1 شوال 1421 عید سعید فطر و 27 دسامبر 2000 فعالیت آزمایشی و اول فروردین 1380 فعالیت رسمی خود را با هدف ارائه انواع خدمات متنوع به همشهریان عزیز آغاز نمود.

«گستردگی نیازهای امروز جامعه‌ي ما که با توسعه‌ عصر ماشینی و تنوع مطالبات اجتماعی، رو به افزایش است، باعث می‌شود تا انسان در کسوت يك مدير در سطح كلان و خرد، نيازمند ارتباط سازنده با ارگان‌هاي مختلف و نهادهاي خدماتي گوناگون ‌باشد.

تنوع تخصص‌هاي مورد نياز كه گاهی اوقات به صورت پراكنده و متمايز از يكديگر در بين عوامل مربوط، در سطح اجتماع، توزيع شده است، متضمن آن است كه شما با صرف هزينه‌هاي بالا و هماهنگي‌‌هاي بي‌شمار و اتلاف فرصت‌هايي كه قطعاً مي‌توانند باروري بيشتري را به دنبال داشته باشند به رفع احتياجات خود بپردازيد.

بر اين اساس، لزوم توسعه‌ شركت‌هاي چند منظوره كه بتوانند اغلب احتياجات ضروري افراد جامعه را به صورت متمركز و با صرف هزينه و فرصت كمتر، پاسخ دهند، بسيار ضروري به نظر مي‌رسد.

گروه سوما اميدوار است كه با ارائه‌ي فعاليت‌هاي متمركز و با برخورداري از وجدان كاري، نظم اجتماعي و اخلاق حرفه‌اي، ضمن جلب رضايت مديران و توليدكنندگان كالاهاي داخلي، گام موثري در عرصه‌ي اعتلاي شهر و ميهن عزيز اسلامي‌مان بردارد.

این گروه در راستای اهداف خدمات دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک سعی نموده تا تمامی خدمات خود را به صورت الکترونیکی به همشهریان عزیز ارائه نماید.